Hizmet seo başlığı 
0242 572 50 40 info@gazipasamtsk.com

B Otomobil


Her yıl ülkemizde meydana gelen üzücü kazaların başlıca sebeplerinin eksik eğitim, dikkatsizlik ve aşırı hız olduğunu biliyoruz. Gazipaşa SÜRÜCÜ KURSU olarak amacımız; öncelikle sürücü adaylarımızın kendilerinin ve çevrelerindekilerin güvenliğini tehlikeye atmamak için almaları gereken önlemleri ve bilmeleri gereken doğru teknikleri uzman eğitmenlerimiz vasıtası ile kendilerine öğretmektir.

B sınıfı ehliyet almak isteyen adaylarımız için manuel (düz) vites ve otomatik vites olmak üzere iki seçenek sunuyoruz. Manuel (düz) vites ehliyeti alan adaylarımız ayrıca otomatik vitesli araçları da kullanabilmekte olup, B (otomatik ) ehliyeti alan adaylarımız ise sadece otomatik vitesli araçları kullanabilirler. 
Eğitimlerimizi ve sınavlarımızı, yeni model, temiz ve kullanımı son derece rahat araçlar ile yapmaktayız.


DİREKSİYON DERSLERİNDE TEMEL UYGULAMA ESASLARIMIZ


  • Her ders net olarak 50 dakikadır.

  • Dersler randevu usulu direksiyon eğitmeni ile adayımız arasında birlikte belirlenir.

  • Derslere sadece eğitmen ile öğrencisi katılabilir. Başka bir aday araç içine alınmaz.

  • Eğitimi biten adayımız, kurs müdürlüğümüzün oluşturduğu bir komisyon önünde ön sınava tabi tutularak sınav heyecanını da yenerek daha hazır hale gelmesi sağlanmaktadır. Yapılan ön sınav esnasında, adayımızın bir yakını da araç içerisine alınarak adayın durumunu yakından izleyebilmektedir.

  • Sınav süresi 35 dakikadır. Bu çalışmaların sonucunda sınavlarda başarı oranımız oldukça yüksektir ve ehliyetini alan adaylarımızın şehir içi trafiğine uyum süreci hızlandırılmış , önceden uyumları sağlanmış olmaktadır. Gazipaşa Sürücü Kursu olarak adaylarımıza başarılar dileriz.


Tüm Hakları Gazipaşa Sürücü Kursu'na Aittir. İzinsiz Kullanılamaz.